Skip to this page's content

KCHA's Section 8 waiting list lottery application open until Feb. 25

Find a Home

In This Section

Запитання й відповіді (FAQ) Список очікування для учасників програми Section 8 житлового управління King County Housing Authority на 2020 рік

Ми сподіваємося, що в цьому розділі ви знайдете відповіді на всі свої питання щодо подання заявки на участь у лотереї серед претендентів зі списку очікування програми Section 8 ( Ваучер на вибір житла - Housing Choice Voucher) житлового управління King County Housing Authority. Якщо ми не відповімо на ваше запитання тут, зателефонуйте до відділу організації програми Section 8 за номером 206-214-1300 з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00.

Завантажте запитання й відповіді KCHA у вигляді придатного для друку файлу у форматі PDF.

Коли починається лотерея серед учасників програми Section 8 зі списку очікування?

Лотерея починається о 7:00 12 лютого 2020 року та завершується о 16:00 25 лютого 2020 року.

Скільки заявок буде прийнято?

Усі заявки, які відповідають вимогам програми Section 8 і подані в зазначений вище період, будуть прийняті (обмеження – одна заявка на кожне домогосподарство). Див. розділ «Відповідність вимогам програми Section 8» нижче для отримання додаткової інформації.

Якщо я заповню заявку, чи отримаю я ваучер за програмою Section 8?

Заповнення заявки не гарантує отримання ваучера за програмою Section 8. Після заповнення заявки ми внесемо вас до групи заявників, з якої ми випадковим чином відберемо 2500 домогосподарств, котрі будуть включені до списку очікування на отримання ваучерів. Крім того, щоб отримати ваучер, ваше домогосподарство має відповідати вимогам програми Section 8. Див. розділ «Відповідність вимогам програми Section 8» нижче для отримання додаткової інформації.

Коли я дізнаюся, чи внесли мене до списку очікування?

Якщо вас вибрано випадковим чином для внесення до нового списку очікування, ми повідомимо вас про це електронною поштою, текстовим повідомленням або листом. Повідомлення буде надіслано до 31 березня. Наявність оновлень у процесі відбору також можна перевірити за посиланням https://www.kcha.org. Зв’яжіться з нами, якщо ви не отримаєте електронного листа, текстового повідомлення або листа до 31 березня.

Як мені повідомити житлове управління KCHA про зміну моєї контактної інформації після подання заявки?

Якщо вам потрібно змінити свою контактну інформацію після завершення періоду подання заявок, ви можете змінити відповідні дані на сайті kcha.org або надіслати їх у листі на адресу:

KCHA
Attention: Section 8 Applications
700 Andover Park West
Tukwila, WA 98188

Повідомте житлове управління KCHA якомога раніше про будь-які зміни у вашій контактній інформації (наприклад, про зміну номера телефону, поштової або електронної адреси).

Як подати заявку на участь у лотереї серед претендентів зі списку очікування програми Section 8?

Одразу після початку лотереї посилання на заявку можна знайти за адресою https://www.kcha.org/lottery. Відкриється сайт WaitListCheck.com. Подати заявку можна лише через Інтернет. Заявок у паперовій формі не передбачено.

Чи потрібно платити за подання заявки?

Ні. Подання заявки на участь у програмі Section 8 завжди безкоштовне. Якщо у вас просять гроші, це не веб-сайт житлового управління King County Housing Authority або WaitListCheck. Єдиний спосіб подати заявку на участь у лотереї серед претендентів зі списку очікування програми Section 8 – перейти на сайт WaitListCheck за посиланням із сайту kcha.org/lottery.

Яка інформація мені потрібна, щоб подати заявку на участь у лотереї?

Ми попросимо надати в заявці наведену далі інформацію.

 • Для кожного члена вашого домогосподарства: ім’я; ким вам доводиться ця людина; дата народження; номер соціального страхування (якщо застосовується); расова або етнічна належність.
 • Щомісячний дохід для домогосподарства (включно з доходами від заробітної плати, доходами від виплат, допомогою особам з інвалідністю, аліментами тощо). Вам також потрібно буде надати контактну інформацію свого роботодавця (якщо застосовується).
 • Інформація про поточну ситуацію з житлом (наприклад, відомості про те, де ви проживаєте та скільки платите за оренду й комунальні послуги).
 • Контактна інформація (адреса електронної пошти, телефон, поштова адреса), щоб житлове управління KCHA могло повідомити вас про результати лотереї.

Чи потрібна мені адреса електронної пошти, щоб подати заявку?

Ні. Ви можете використовувати адресу електронної пошти або номер телефону, щоб створити обліковий запис WaitListCheck для заповнення заявки. Рекомендуємо вказати адресу електронної пошти у своїй контактній інформації, оскільки це один із найнадійніших способів зв’язатися з вами. Якщо у вас немає адреси електронної пошти, існує багато варіантів створення безкоштовного облікового запису електронної пошти, зокрема Gmail, Yahoo Mail, і Outlook.

Чи потрібна фізична адреса, щоб подати заявку?

Ні. Вам потрібна лише адреса електронної пошти або номер телефону, щоб ми могли зв’язатися з вами за результатами лотереї. Якщо вас внесено до списку, коли ваучер буде готовий, ми надішлемо вам форми для підпису. Тому вкажіть поштову адресу, якщо є така можливість. Якщо у вас немає фізичної адреси, ви можете вказати приблизну адресу (перехрестя вулиць) або «не застосовно».

Чи потрібний мені номер соціального страхування, щоб подати заявку?

Принаймні одна особа у вашому домогосподарстві повинна мати дійсний номер соціального страхування, щоб подати заявку. Якщо ваше домогосподарство буде вибрано за допомогою лотереї та внесено до списку очікування ваучерів, перш ніж отримати ваучер, вам потрібно повідомити номери соціального страхування (Social Security Number, SSN) усіх членів вашого домогосподарства або вказати, що члену домогосподарства не призначено SSN.

Як дізнатися, чи успішно подано заявку?

Коли ви завершите заповнення та подасте заявку на сайті, ваша заявка на WaitListCheck матиме статус «Submitted» (Подано). Призначення номера підтверджує отримання вашої заявки. Якщо ви ще не заповнили свою заявку, можна повернутися на сайт WaitListCheck, щоб завершити її до закінчення періоду подання заявок.

Чи впливає дата або час подання заявки на мої шанси потрапити до списку очікування?

Ні. Оскільки ми використовуємо лотерею, у якій домогосподарства вибираються випадково, кожен, хто подає заявку, має рівні шанси потрапити до списку очікування. Якщо ви подаєте заявку протягом періоду подання заявок, час, коли ви подали заявку, не впливає на ваші шанси потрапити до списку очікування.

Як зв’язатися з житловим управлінням KCHA, якщо мені потрібна допомога з подання заявки?

Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте в офіс організації програми Section 8 за номером 206-214-1300 з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00. Ми очікуємо багато телефонних дзвінків протягом періоду подання заявок, тож наберіться терпіння. Ми відповімо на ваші запитання за першої можливості.

Примітка: Ми очікуємо багато дзвінків у перші дні періоду подання заявок, тому можемо надати допомогу з вашою заявкою трохи пізніше впродовж періоду подання заявок. Пам’ятайте, що час подання заявки не впливає на ваше розміщення в списку.

У мене немає комп’ютера. Де я можу подати заявку через Інтернет?

Щоб подати заявку, ви можете використовувати будь-який комп’ютер, смартфон або інший пристрій із доступом до Інтернету. І система King County Library System і бібліотека Seattle Public Library надають безкоштовний доступ до комп’ютерів, якими можна скористатися для подання заявки. Протягом періоду подання заявок житлове управління KCHA надаватиме комп’ютери, які ви зможете використовувати, за такими адресами (повторно перевірте нові адреси):

Центральний офіс житлового управління KCHA, з 9:00 до 16:00 (206-214-1300)
700 Andover Park W, Tukwila, WA 98188

Ballinger Homes, з 9:00 до 16:15 (206-574-1243)
2200 N.E. 201st Place, Shoreline, WA 98155

Birch Creek, з 9:00 до 16:15 (206-315-4360)
27360 129th Place SE, Kent, WA 98030

Seola Gardens, з 9:00 до 16:15 (206-829-2465)
11215 5th Ave. SW, Seattle, WA 98146

Spiritwood Manor, з 9:00 до 16:15 (206-315-4380)
1424 148th Ave. SE, Bellevue, WA 98007

Чи можна подати заявку іншими мовами, окрім англійської?

Заявка надається англійською мовою. Її можна перекласти за допомогою Google Translate на будь-яку мову на ваш вибір. Ми знаємо, що переклад Google Translate неідеальний, тому якщо вам потрібна допомога із заповненням заявки іншою мовою, окрім англійської, зверніться до відділу організації програми Section 8 за номером 206-214-1300 з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00, і ми врегулюємо це питання.

Чи відповідаю я вимогам участі в програмі Section 8?

Існує п’ять основних критеріїв, щоб претендувати на ваучер за програмою Section 8. Для цього ви маєте відповісти «Так» на питання 1–4 та «Ні» на питання 5 нижче.

1. Голові вашого домогосподарства більше 18 років?

2. Чи є у вашому домогосподарстві принаймні одна особа з таких категорій:

 • особа з інвалідністю?
 • особа, якій 62 роки або більше?
 • дитина, якій менше 18 років?

3. Чи вважається ваше домогосподарство малозабезпеченим? Поняття «малозабезпечене домогосподарство» передбачає, що ваш річний валовий дохід (дохід до утримання будь-яких податків або відрахувань) дорівнює сумі, наведеній далі в таблиці, або нижчий за неї.

Розмір домогосподарстваРічний дохід на рівні або нижче
1 особа61 800 доларів США
2 особа70 600 доларів США
3 особа79 450 доларів США
4 особа88 250 доларів США
5 осіб95 350 доларів США
6 осіб102 400 доларів США
7 осіб109 450 доларів США
8 осіб116 500 доларів США
9 осіб123 550 доларів США
10 осіб130 650 доларів США
11 осіб137 700 доларів США

4. Чи стосується вас принаймні одна з наведених ситуацій?

 • У вас немає постійного місця нічного перебування? Ви можете проживати на вулиці, у тимчасовому притулку або в машині чи житловому трейлері.
 • Ви сплачуєте 50 % або суму, більшу валового доходу свого домогосподарства за оренду та основні комунальні послуги (наприклад, електроенергію, газ, воду, каналізацію та вивезення сміття)?
 • Вам потрібно переїхати через домашнє насильство, насильство на побаченнях, переслідування, сексуальне насильство або торгівлю з метою сексуальної експлуатації?
 • Вам потрібно переїхати через відсутність доступу до свого помешкання, стихійне лихо, втручання уряду, або тому що ви стали жертвою злочину через ненависть?
 • Ви зараз живете в напівзруйнованому або небезпечному помешканні? Прикладом напівзруйнованого або небезпечного помешкання може вважатися помешкання без належної водопровідної системи чи опалення.
 • Чи вважається ваше домогосподарство вкрай малозабезпеченим? Поняття «вкрай малозабезпечене домогосподарство» означає, що ваш річний валовий дохід дорівнює сумі, наведеній далі в таблиці, або нижчий за неї:
Розмір домогосподарстваAnnual income at or below
1 особа23 250 доларів США
2 особа26 600 доларів США
3 особа29 900 доларів США
4 особа33 200 доларів США
5 осіб35 900 доларів США
6 осіб38 550 доларів США
7 осіб41 200 доларів США
8 осіб43 850 доларів США
9 осіб47 850 доларів США
10 осіб52 270 доларів США
11 осіб56 690 доларів США

5. Ви зараз проживаєте в житлі, що фінансується державою? ПРИМІТКА. З цього правила є винятки, описані нижче. Ви все одно можете претендувати на ваучер залежно від вашої ситуації.

Які особи серед тих, що не мають громадянства США, відповідають вимогам програми?

Щоб отримати ваучер за програмою Section 8, принаймні один член вашого домогосподарства має бути громадянином США або відповідати вимогам програми для негромадян США. Щоб відповідати вимогам програми, негромадяни США повинні мати:

 • статус постійного резидента (власники зеленої картки);
 • статус тимчасового резидента (окрім студентських віз);
 • статус біженця або притулок, надані Міністерством внутрішньої безпеки (Department of Homeland Security);
 • дозвіл на умовний в’їзд, наданий до 1 квітня 1980 року;
 • законні підстави на перебування за дозволом Генерального прокурора США внаслідок надзвичайних причин або причин, що обумовлені суто суспільними інтересами;
 • законні підстави на перебування внаслідок припинення процесу депортації Генеральним прокурором США через загрозу життю або волі.

Яким чином регламент про перебування на державному утриманні Міністерства внутрішньої безпеки (Department of Homeland Security) вплине на мою заявку?

Міністерство внутрішньої безпеки (Department of Homeland Security) затвердило остаточний варіант регламенту про «перебування на державному утриманні». Він запроваджує зміни процедури визначення працівниками імміграційної служби вашого права на отримання зеленої картки (або законного статусу постійного резидента) чи імміграції до США. Правила перебування на державному утриманні не впливають на вашу відповідність вимогам для отримання субсидій на оплату житла. Однак, згідно з новими умовами, 24 лютого 2020 року або після цієї дати заявка на отримання або власне отримання державних субсидій, включно з оплатою проживання в державному житлі та програмою Section 8, може передбачати перевірку на дотримання правил перебування на державному утриманні. Якщо у вас є запитання про те, як отримання субсидій на оплату житла може вплинути на ваш імміграційний статус, радимо поговорити з юристом з імміграційних питань, який обізнаний із регламентом.

Яка особа вважається інвалідом?

Ви вважаєтесь інвалідом, якщо у вас є тривалі або постійні фізичні чи психічні порушення, що ускладнюють здійснення таких речей:

 • турбота про себе;
 • виконання різних дій вручну;
 • здатність бачити або чути;
 • приймання їжі;
 • сон;
 • здатність рухатися;
 • спілкування;
 • дихання;
 • навчання;
 • читання;
 • здатність концентруватися;
 • здатність мислити;
 • робота.

Якщо ви отримуєте додатковий соціальний дохід (Supplemental Security Income, SSI) або соціальну допомогу для осіб з інвалідністю (Social Security Disability Income, SSDI), ви вважаєтесь інвалідом відповідно до вимог програми Section 8 з отримання ваучерів. Альтернативні методи перевірки інвалідності доступні для тих, хто не отримує SSI або SSDI. Ця документація вимагатиметься лише від заявників, внесених до списку очікування для отримання ваучера.

Я живу в тимчасовому житлі. Чи можу я подати заявку?

Так. Оскільки тимчасове житло надається на обмежений період (є встановлена дата, коли ваша сім’я повинна виїхати з помешкання), ваша сім’я не вважається такою, що має постійне житло, і тому має право на отримання ваучера.

Я живу в державному житлі для малозабезпечених осіб або вже беру участь у програмі отримання ваучера. Чи можу я подати заявку на внесення до списку очікування?

Зазвичай, якщо ви зараз живете в державному житлі або вже берете участь у програмі отримання ваучера, ви не маєте права на внесення до списку очікування.

Ви отримаєте право на внесення до списку очікування, якщо зможете довести, що перебування у вашому житлі неможливе через будь-яку з наведених причин:

 • домашнє насилля;
 • безпека та/або недоступність помешкання;
 • злочини через ненависть;
 • втручання уряду;
 • стихійне лихо.

Якщо ви зараз проживаєте за програмою отримання державного житла або ваучера та не впевнені, чи можете претендувати на участь у програмі Section 8, телефонуйте за номером 206-214-1300.

Чи потрібно мені жити в окрузі King, щоб мати право подати заявку?

Ні. Заявникам не потрібно жити в окрузі King, щоб подати заявку на лотерею. Вони можуть жити в будь-якій точці світу та подавати заявки. Зауважте, однак, що якщо ви зараз не проживаєте в юрисдикції житлового управління KCHA й отримуєте ваучер за програмою Section 8, ви повинні жити тут протягом першого року участі в програмі. Юрисдикція житлового управління KCHA – увесь округ King, за винятком районів, розташованих у межах міст Renton і Seattle, у яких є власні житлові управління.

Чи доступні інші варіанти житла?

Якщо ви хочете отримати інформацію про інші програми надання допомоги для сплати за житло, зателефонуйте за номером 2-1-1 або відвідайте сторінку з ресурсами на веб-сайті житлового управління KCHA за адресою https://www.kcha.org/housing/resources/.

Ось короткий список інших житлових управлінь поблизу:

Main Office
600 Andover Park W.
Tukwila, WA 98188
Tel: (206) 574‑1100
Fax: (206) 574‑1104
TDD: (800) 833‑6388
Directions

Section 8 Office
700 Andover Park W.
Tukwila, WA 98188
Tel: (206) 214‑1300
Fax: (206) 243‑5927
Directions